Konkurs pięknego czytania książek Patrona Naszej Szkoły – Kornela Makuszyńskiego

Dla upamiętnienia 95 lat istnienia Szkoły Podstawowej w Halinowie odbył się konkurs pięknego czytania książek Patrona Naszej Szkoły, pisarza i przyjaciela dzieci – Kornela Makuszyńskiego. Uczestniczyli w nim uczniowie klas III. Zadaniem każdego ucznia było wybrać sobie książkę, a następnie znaleźć w niej odpowiedni dla siebie fragment i w ciekawy sposób przeczytać. Z zadowoleniem stwierdzamy, że uczestnicy konkursu sięgnęli po wiele różnych publikacji, których autorem był Kornel Makuszyński i w interesujący sposób je zinterpretowali.

Wyniki konkursu

Tytuł mistrza pięknego czytania otrzymała: Julia Przybysz – Bielecka z klasy III f
Tytuł wicemistrza pięknego czytania otrzymał: Antoni Czajka z klasy III g
Wyróżnienia otrzymali:
Julia Jankowska z klasy III b, Mateusz Ptaszyński z klasy III f, Oliwia Wiechetek z klasy III d,
Maciej Gójski z klasy III f, Julia Michalska z klasy III a, Michał Bujalski z klasy III a,
Michał Litwińczuk z klasy III e
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorzy:
Barbara Kosowska, Elżbieta Jerzak, Beata Fruba

Rating: 7.2/10 (11 votes cast)
Konkurs pięknego czytania książek Patrona Naszej Szkoły - Kornela Makuszyńskiego, 7.2 out of 10 based on 11 ratings