Minęły wakacje…czas do szkoły!!!

Dnia 1 IX 2016 roku dzwonek szkolny wezwał uczniów, nauczycieli i rodziców na inaugurację roku 2016/2017. Spotkanie to odbyło się w gronie uczniów z klas IV – VI z udziałem przedstawicieli Urzędu Miasta – panem Robertem Grubkiem (sekretarzem Gminy) i panią Anetą Leleń (skarbnikiem), natomiast najmłodsi milusińscy – uczniowie z klas I – III na swoim uroczystym spotkaniu gościli pana Adama Ciszkowskiego – Burmistrza Halinowa.
Dyrektor szkoły – pani Lidia Kołakowska życzyła całej społeczności szkolnej wspaniałych przygód z nauką i obowiązkami oraz pomyślnego startu na progu nowego roku. Całe grono pedagogiczne dołącza się również do tych życzeń.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (23 votes cast)
Minęły wakacje...czas do szkoły!!!, 7.6 out of 10 based on 23 ratingsPowrót do strony głównej