Koło Misyjne

W II semestrze uczniowie należący do Koła Misyjnego pogłębiali swoją formację oraz kontynuowali sprzedaż ciast w celu pozyskania środków finansowych na rzecz misji (Adopcja Serca, oratorium w Kamerunie dla 300 dzieci). Łącznie w całym roku szkolnym zebrano 805 zł. 21 czerwca na zaproszenie uczniów z Koła Misyjnego do naszej szkoły przybyła misjonarka siostra Eligia, która w ciekawy sposób przedstawiła codzienne życie dzieci w Kamerunie, a także podziękowała naszym uczniom za ich zaangażowanie w działania misyjne. Uczniowie z Koła Misyjnego, podobnie jak w ubiegłych latach, wyhodowali sadzonki kwiatów jednorocznych, a potem z pomocą pań z obsługi zasadzili je przed szkołą. Podjęte działania przez uczestników Koła Misyjnego przyniosły im wiele satysfakcji, pogłębiły wrażliwość na niesienie pomocy potrzebującym oraz przyniosły zadowolenie z efektów swojej pracy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (7 votes cast)
Koło Misyjne, 8.7 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej