Pożegnalne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego w klasie III d

Podczas ostatniego – czerwcowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego uczniowie klasy III d zapoznani zostali z książką Elżbiety Zubrzyckiej pt. „Dobre i złe sekrety”. Dyskusja dotyczyła między innymi tego, czy dochowywanie tajemnicy może być niebezpieczne, o czym absolutnie nie wolno mówić, o czym wolno, a o czym wręcz należy, jakie sekrety są niebezpieczne, jak bezpiecznie korzystać z Internetu.
Po burzliwej dyskusji nadszedł czas na niespodziankę – tort z fajerwerkami (oczywiście w postaci zimnych ogni) zamówiony przez wychowawcę specjalnie na tę okazję. Uczniowie nie kryli zadowolenia i z ogromnym apetytem skonsumowali słodki prezent.
WYCHOWAWCA Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (12 votes cast)
Pożegnalne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego w klasie III d, 7.3 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej