„Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę..” – czyli Świerszczyki i Świetliki na wycieczce w ZOO

16 czerwca przedszkolaki z wypiekami na twarzy i tornistrem na plecach przybyły do przedszkola wcześniej niż zwykle, gdyż czekała ich wielka wyprawa. Po obfitym śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę do warszawskiego zoo. Prawdziwa przygoda rozpoczęła się po wejściu do ZOO. Dzieci z fascynacją oglądały kolejne zwierzęta. Piękna pogoda sprawiła, że część mieszkańców ZOO ukryła się w cieniu, a odnalezienie ich przerodziło się w wielkie wyzwanie i świetna zabawę dla dzieci. Widok małych małpek wprawił wszystkich w jeszcze lepszy humor, natomiast olbrzymie pająki, wije i węzę wywołały strach, który jednak został przezwyciężony ogromna ciekawością.


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (8 votes cast)
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę.." - czyli Świerszczyki i Świetliki na wycieczce w ZOO, 8.3 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej