Podręczniki w roku szkolnym 2017/2018

Uczniowie klas I – VII otrzymują podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe we wrześniu 2017r. w szkole. Są to podręczniki i materiały ćwiczeniowe zakupione za subwencję, które szkoła na czas nauki wypożycza uczniom. Podręczniki uczniowie zwracają pod koniec roku szkolnego dlatego prosimy rodziców o zadbanie, by były one zabezpieczone przed zniszczeniem poprzez obłożenie. Rodzice są zobowiązani do odkupienia podręczników zniszczonych, nie nadających się do ponownego użytkowania. Materiały ćwiczeniowe nie podlegają zwrotom.

Wykaz podręczników w roku szkolnym 2017/2018:
Wykaz podręczników dla klas I – III.
Wykaz podręczników dla klasy IV.
Wykaz podręczników klasa V.
Wykaz podręczników klasa VI
Wykaz podręczników klasa VII

Subwencja nie uwzględnia podręczników do religii we wszystkich klasach oraz podręczników i materiałów ćwiczeniowych do nauki języka niemieckiego w klasie szóstej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (51 votes cast)
Podręczniki w roku szkolnym 2017/2018, 6.4 out of 10 based on 51 ratingsPowrót do strony głównej