Farma Iluzji

W kwietniu 2016 roku uczniowie klas IIg i II a odwiedzili Farmę Iluzji. Dzieci zwiedziły Muzeum Iluzji, w którym miały problem z przejściem przez salę pełną luster. Oglądały się w krzywych zwierciadłach oraz próbowały schwycić hologramy. Następnie odkrywały tajemnice Lewitującego ranu, Niemożliwego Trójkąta i Studni Nieskończoności.

Dużym zainteresowaniem cieszył się iluzyjny żart, który pozwolił uwiecznić na zdjęciu własną głowę na talerzu. Dzieci zmierzyły się też z wiklinowym labiryntem pełnym nieoczekiwanych zakamarków i ślepych tuneli. Wycieczkę do „Farmy Iluzji” z pewnością będziemy długo wspominać. Dostarczyła ona wszystkim wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń!
ORGANIZATORZY A.Bondyra, B.Kosowska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Farma Iluzji, 7.8 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej