Lubimy zwierzęta.

Wiele z dzieci, które odwiedzają świetlicę deklaruje miłość do czworonożnych przyjaciół. Odzwierciedlają to we wszelkich formach zabawy, od rysunku, poprzez zabawy konstrukcyjne, aż do ciekawych zabaw dramowych. Chętnie podejmują działania w zaproponowanych zajęciach dotyczących zwierząt. Swego czasu na świetlicy zamieszkał stworzony przez milusińskich Ciapek – niebieski piesek, o którego wszyscy dbali jak mogli: budowali miseczki na karmę i wodę, wyprowadzali na spacer na smyczy z klocków, organizowali mu miejsce odpoczynku. Co dzień po lekcjach było słychać troskliwe zapytania, czy Ciapek na pewno czeka na świetlicy, czy nic mu nie dolega…
Jesteśmy dumni z takiego podejścia naszych uczniów, oby więcej takich postaw wśród wszystkich nas.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (5 votes cast)
Lubimy zwierzęta., 6.4 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej