Dzień Dziecka – Dzień Sportu Szkolnego

Zgodnie z tradycją 1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego, podczas którego wszyscy uczniowie mogli się sprawdzić w różnych konkurencjach sportowych, a reprezentacje poszczególnych klas w turniejach w zespołowe gry sportowe.
Zmagania rozpoczęły się od złożenia życzeń z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich uczniów przez Panią Dyrektor Lidię Kołakowską. Następnie przy obecności wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły odbył się konkurs skoku wzwyż.
W dalszej części uczniowie zgodnie z harmonogramem brali udział w konkurencjach indywidualnych oraz turniejach międzyklasowych w gry zespołowe. Po zakończeniu zmagań odbyło się oficjalne podsumowanie imprezy, podczas którego wręczone zostały dyplomy dla zdobywców miejsce 1-3 w poszczególnych konkurencjach.
Wyniki oraz pozostałe zdjęcia znajdziecie na blogu WF z Klasą!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Dzień Dziecka - Dzień Sportu Szkolnego, 7.8 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej