Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki”

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki” ,organizowany przez nauczycielki szkoły w Halinowie adresowany był do uczniów klas drugich i trzecich Szkół Podstawowych w gminie Halinów. Do udziału w konkursie przystąpili uczniowie ze szkół w Halinowie , Chobocie, Brzezinach i Okuniewie. Konkurs składał się z III etapów. Etap I i II odbywał się w szkołach macierzystych. W II etapie wzięło udział 95 uczniów łącznie ze wszystkich szkół i obu poziomów. Etap III odbył się 30 maja 2016r. w Szkole Podstawowej w Halinowie. W tym etapie wzięło udział 20 uczniów z klas drugich i 5 uczniów z klas trzecich.
Organizatorzy: Agnieszka Podbielska, Iwona Wojtaszek
Zobacz wyniki Konkursu „Mistrz Matematyki”

Klasy drugie
I miejsce
Gut Daniel, SP Brzeziny
Świerżewski Jakub, SP Halinów

II miejsce
Maćkowiak Ada, SP Brzeziny
Morawska Zuzanna, SP Brzeziny

III miejsce
Wardzyński Filip, SP Brzeziny
Górska Weronika, SP Chobot
Walo Szymon, SP Halinów

Klasa trzecia

I miejsce
Wróblewski Marcin, SP Halinów

II miejsce
Woronowicz Paweł, SP Halinów

III miejsce
Kaźmierczak Łukasz, SP Halinów

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (4 votes cast)
Gminny Konkurs Matematyczny "Mistrz matematyki", 8.5 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej