Gminne Biegi Przełajowe Pod Patronatem Burmistrza Halinowa

Dnia 23 maja 2016 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zawodach sportowych – Gminne Biegi Przełajowe Pod Patronatem Burmistrza Halinowa. Oprócz naszej szkoły w imprezie udział wzięły reprezentacje szkół z pobliskich miejscowości: Brzeziny, Cisie, Chobot, Okuniew. Drużyna z Halinowa zanotowała bardzo udany występ, zdobywając medale w wielu kategoriach.

Dziewczęta klasy IV (800 m)

I miejsce – Martyna Pietrzyk
II miejsce Tatiana Obal

Dziewczęta klasy V (1000 m)

I miejsce – Anna Żejmo

Chłopcy klasy V (1000 m)

II miejsce – Michał Galemba
III miejsce – Emil Filipowski

Dziewczęta klasy VI (1000 m)

III miejsce – Weronika Rączkiewicz

Chłopcy klasy VI (1000 m)

III miejsce – Kamil Przychodzeń

Chłopcy klasy III gimnazjum (1500 m)

III miejsce – Michał Szymański (kl. 6d)

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Pietrzyk, Tatiana Obal, Weronika Sado, Bartosz Zbroiński, Michał Chruśliński, Anna Żejmo, Michał Galemba, Emil Filipowski, Łukasz Zięcina, Weronika Rączkiewicz, Kamil Przychodzeń, Remek Jaworowski, Michał Szymański.
Więcej zdjęć na blogu „WF z Klasą”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.4/10 (5 votes cast)
Gminne Biegi Przełajowe Pod Patronatem Burmistrza Halinowa, 5.4 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej