Klasy trzecie w Zamku Królewskim

Kontynuując wieloletnią tradycję naszej szkoły w maju tego roku uczniowie klas trzecich wybrali się do Zamku Królewskiego na lekcje muzealne. Tematy zajęć dobrane zostały przez wychowawczynie tak, aby rozbudzać zainteresowania dzieci i odkrywać nowe treści edukacyjne. Klasy 3a i 3c poznawały zwyczaje stanu rycerskiego średniowiecznej Polski w trakcie zajęć „Rycerze i ich świat”. Natomiast klasa 3b z ogromnym zainteresowaniem odkrywała historię Polski przedstawioną na obrazach Jana Matejki. Klasa 3d poznawała tajemnice Bliskiego Wschodu w Pałacu Pod Blachą w trakcie lekcji „Pałac 1000 i 1 nocy”.
Wychowawczynie: A. Podbielska, K Świerczyńska, E.Jerzak, B. Fruba

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (6 votes cast)
Klasy trzecie w Zamku Królewskim, 7.8 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej