Jesteśmy w finale!

Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego co roku dostarcza wielu niezapomnianych przeżyć. Jest to jedyny konkurs recytatorski o zasięgu regionalnym, kierowany do uczniów szkół podstawowych. Zadaniem uczestników jest przygotowanie do recytacji wiersza i fragmentu prozy dowolnego autora. Jurorzy przy ocenie recytatorów biorą pod uwagę: dobór repertuaru, interpretację utworów, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.
Miło nam poinformować, że w eliminacjach powiatowych, które odbyły się 18 maja br. w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim w kategorii klas IV- VI II miejsce zajęła reprezentantka naszej szkoły- Amelia Laskowska z 6d. Tym samym dostała się do ścisłego finału, który odbędzie się w Siedlcach. Trzymamy za nią kciuki!
Organizator szkolny: A. Kupiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (4 votes cast)
Jesteśmy w finale!, 9.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej