Eliminacje gminne XXXIII Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego

Eliminacje gminne odbyły się 9 maja 2016r. w Bibliotece Publicznej w Halinowie. Wzięły w nich udział trzy osoby ze szkoły podstawowej: Maja Antoniuk 6b, Urszula Piotrowska 6c, Amelia Laskowska 6d(zwyciężczynie eliminacji szkolnych). Podczas dwugodzinnych przesłuchań jury miało twardy orzech do zgryzienia, gdyż reprezentanci szkół z naszej gminy prezentowali wyrównany poziom. Miło nam poinformować, że w kategorii uczniów klas IV- VI jurorzy przyznali I miejsce Amelii Laskowskiej, a III miejsce- Mai Antoniuk. Tym samym dziewczęta zakwalifikowały się do etapu powiatowego, który odbędzie się 18 maja br. Gratulujemy!
Organizator szkolny: A. Kupiec
W młodszej kategorii wiekowej uczniów klas 1-3 dwie uczennice zajęły znaczące miejsca: Aleksandra Pietrak- II miejsce, Kinga Zdunik- III miejsce i będą reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach powiatowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Koordynatorzy: A. Przybysz, J. Gójska, B. Fruba

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (6 votes cast)
Eliminacje gminne XXXIII Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszyńskiego, 9.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej