Mamy laureatkę Konkursu Omnibus 2016

Dnia 10 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim odbył się finał IX Powiatowego Konkursu Wiedzy OMNIBUS 2016. Naszą placówkę reprezentowała uczennica kl. IVc – Julia Gomulska, która zajęła III miejsce. Do rywalizacji międzyszkolnej składających się z trzech rund sprawdzających wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin nauki, przystąpiły 32 osoby ze szkół z całego powiatu mińskiego, więc konkurencja była ogromna.
Na uwagę zasługuje też fakt, że Julia jest pierwszą uczennicą w historii Szkoły Podstawowej w Halinowie, która znalazła się w trójce laureatów. Dotychczas nasi uczniowie uzyskiwali dyplomy za uczestnictwo w konkursie. Anna Mazur

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (9 votes cast)
Mamy laureatkę Konkursu Omnibus 2016, 7.8 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej