Nasze Mistrzynie angielskiej gramatyki

Dnia 13 kwietnia 2016 r. uczennice z klas IV-VI wzięły udział w etapie finałowym I Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Szkołę podstawową w Halinowie reprezentowały uczennice: Kamila Perkowska, Amelia Zwierz oraz Maja Antoniuk, które zostały wyłonione w drodze eliminacji szkolnych.
Zadaniem naszych reprezentantów było rozwiązanie testu, który obejmował zagadnienia gramatyczne, wykraczające poza podstawę programową z języka angielskiego.Uczennice miały możliwość zaprezentowania wiedzy i umiejętności językowych oraz sprawdzenia się w rywalizacji z innymi uczniami. Dziewczęta miały naprawdę „trudny orzech do zgryzienia”, ale udało się i zajęły wysokie miejsca w konkursie:
II miejsce w kategorii klas piątych – Amelia Zwierz (tytuł laureatki konkursu),
IV miejsce w kategorii klas szóstych – Maja Antoniuk,
VI miejsce w kategorii klas czwartych – Kamila Perkowska.
Dziewczęta świetnie się spisały i niewątpliwie można je nazwać „Mistrzyniami angielskiej gramatyki”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Organizator etapu szkolnego i wyjazdu: M. Rudnik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
Nasze Mistrzynie angielskiej gramatyki, 10.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej