IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

DSC03775

Dnia 8 kwietnia 2016 r. uczniowie z klas IV-VI wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim. Szkołę podstawową w Halinowie reprezentowali: Michał Maleńczyk (kl. IVa), Wiktor Podrucki (kl. Vb), Adrian Sarniak (kl. VIa) oraz Amelia Laskowska (kl. VId), którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych. W tym roku przedstawiciel klas czwartych, Michał Maleńczyk, zajął wysokie VII miejsce. Świetnie spisał się też reprezentant klas szóstych, Adrian Sarniak – X miejsce w swojej kategorii wiekowej.
Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością środków językowych oraz wiedzą ogólną na temat krajów anglosaskich. Gratulujemy!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego, 8.5 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej