Szkolny etap IV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego

Dnia 15 marca 2016 r. odbył się etap szkolny IV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez SP nr 6 im. H.Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim. Etap szkolny konkursu był adresowany do uczniów z klas IV–VI i obejmował zagadnienia leksykalno-gramatyczne zawarte w podstawie programowej dla uczniów z klas IV-VI. Uczniowie musieli wykazać się też wiedzą na temat krajów angielskiego obszaru językowego oraz umiejętnością czytania tekstu ze zrozumieniem.
Do II etapu IV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowali się:
Michał Maleńczyk, Wiktor Podrucki, Adrian Sarniak, Amelia Laskowska.
Organizator: Magdalena Rudnik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (5 votes cast)
Szkolny etap IV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego, 9.4 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej