Szkolny etap Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar”

Dnia 17 lutego 2016 r. odbył się etap szkolny Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Konkurs był adresowany do uczniów z klas IV–VI i na etapie szkolnym został przeprowadzony w formie testu gramatycznego, który obejmował zagadnienia zawarte w Regulaminie Konkursu dla poszczególnych kategorii wiekowych.
Do II etapu Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar” zakwalifikowali się:
Kamila Perkowska, Amelia Zwierz, Maja Antoniuk.
Organizator etapu szkolnego: Magdalena Rudnik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Szkolny etap Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar”, 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej