Konkurs Maks Matematyczny – Łowcy Talentów

W marcu tego roku 14 uczniów z klas II i III po raz pierwszy przystąpiło do konkursu Maks Matematyczny – Łowcy Talentów Jersz. Konkurs przeprowadzany był w formie on-line. W czasie 60 minut nasi najlepsi, mali matematycy zmagali się dwiema grami „Dzielnik i Działanie”. Zadania zaprezentowane w formie gier, wymagały dużych umiejętności rachunkowych, ale również refleksu, spostrzegawczości i logicznego myślenia. Czterech uczniów osiągnęło bardzo dobre wyniki w sakli województwa.

Klasy II.
Szymon Walo- 46 miejsce w województwie
Kacper Haberski- 98 miejsce w województwie

Klasy III
Łukasz Kaźmierczak- 52 miejsce w województwie
Adam Kaźmierski- 63 miejsce w województwie
Wera Kijewska- 65 miejsce w województwie
Jakub Ziółkowski- 75 miejsce w województwie

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Koordynatorzy:
Podbielska Agnieszka
Napiórkowska Iwona
Świerczyńska Katarzyna

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)
Konkurs Maks Matematyczny - Łowcy Talentów, 8.7 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej