3 c na lekcji on-line ze stacji badawczej w Arktyce

W marcu tego roku klasa 3c wzięła udział w projekcie arktycznej edukacji poprowadzonego z projektu EDUSCIENCE. Lekcje online odbywały się w tygodniowych odstępach: 16.03.2016- Polscy naukowcy w Arktyce; 23.03.2016-Środowisko geograficzne Wyspy Króla Jerzego; 30.03.2016-Stacja Arktyczna im.Henryka Arctowskiego
Transmisje na żywo połączone z możliwością czatu cieszyły bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nich średnio około stu kilkudziesięciu szkół z całej Polski. Uczniowie klasy 3c po pierwszej transmisji sami przypominali wychowawczyni o kolejnych terminach lekcji a w dniu emisji kontrolowali czas , aby nie spóźnić się na lekcję z Arktyki. Dla dzieci było to z pewnością niezwykle doświadczenie, gdy w czasie 45 minut mięli wrażenie, że są w odległej krainie lodu.
Wychowawczyni klasy3c-Agnieszka Podbielska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/10 (4 votes cast)
3 c na lekcji on-line ze stacji badawczej w Arktyce, 4.8 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej