Pierwszy Dzień Wiosny w klasach IV – VI

21 marca 2016 roku klasy IV-VI uroczyście obchodziły nadejście Pierwszego Dnia Wiosny. Samorząd Uczniowski, który był organizatorem całej imprezy zadbał o to, aby uczniowie naszej szkoły ten dzień spędzili w doskonałych humorach. Zostało przygotowanych mnóstwo ciekawych atrakcji, jak: konkurs na plakat o tematyce wiosennej, wybór Miss i Mistera Szkoły, konkurs na najliczniej przebraną tego dnia klasę, quiz „1 z 12” oraz konkurs „Mam Talent”.
Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs „Mam Talent”. Jak się okazało nasi uczniowie mają naprawdę mnóstwo talentów. Było i zabawnie i nastrojowo. Jury miało niezły ból głowy, żeby wybrać i nagrodzić najlepsze występy, I miejsce wywalczyła Klaudia Cymerska z klasy VIb (śpiew), II miejsce przypadło Grupie Karate, w składzie Sandra Kosiec, Kinga Adamska, Ula Piotrowska i Klaudia Kruk, natomiast III miejsce zajęła Weronika Kuka (taniec). Jury przyznało, także 2 wyróżnienia: dla Sebastiana Ostrowskiego z klasy IVd (taniec) i Jagody Domańskiej z klasy VId (śpiew).


Miss Szkoły została Ola Pazio z klasy VI c, a Misterem Michał Szamański z klasy VId.
Natomiast w konkursie na plakat wiosenny: I miejsce zajęła klasa VIb, II miejsce – klasa Vd, a III miejsce – klasa IVb. Większość uczniów odpowiedziało, także na nasz apel, aby ten dzień uczcić wiosennym, kolorowym przebraniem. Klasy, które były najliczniej przebrane zostały nagrodzone drobnymi upominkami.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział i zaangażowanie, a wychowawcom klas za pomoc w przygotowaniu uczniów do udziału w poszczególnych konkursach. Zabawa była naprawdę wyśmienita, chyba udało nam się dobrze powitać wiosnę!

Drodzy uczniowie pamiętajcie, abyście nie tylko przed komputerem czas spędzali, ale i na łonie natury też odpoczywali. Uczcie się pilnie, choć jak wiosenne słońce świeci trudno się uczyć, wiedzą o tym i nauczyciele i dzieci. Ale wytrwajcie, siostra lato nagrodzi was wakacjami!!!

Samorząd Uczniowski

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (10 votes cast)
Pierwszy Dzień Wiosny w klasach IV - VI, 7.2 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej