Finał Mistrzostw Powiatu w Minisiatkówce dziewcząt

23 marca 2016 roku nasza szkoła była gospodarzem finału Mistrzostw Powiatu w Minisiatkówce Dziewcząt. Było to efektem udanie przebrniętego najpierw turnieju eliminacyjnego w Mińsku Mazowieckim, a później rozgrywek półfinałowych w Mrozach. Do ścisłego finału awansowały 4 drużyny, oprócz naszej reprezentacji, grały także SP 2 i SP 6 z Mińska Mazowieckiego oraz SP Kałuszyn.
Po bardzo emocjonującej i zaciętej walce nasze dziewczęta wywalczyły II miejsce w powiecie, ustępując tylko SP 2 MM.


Oto wyniki ostateczne całej rywalizacji:
I miejsce: SP 2 Mińsk Mazowiecki
II miejsce: SP Halinów
III miejsce: SP 6 Mińsk Mazowiecki
IV miejsce: SP Kałuszyn

Ogromne brawa i podziękowania dla naszych dziewcząt, które pokazały naprawdę wysoki poziom gry, hart duch, dużą zaciętość i walkę do końca o każdą piłkę. A grały w składzie: Klaudia Strzelecka (kapitan), Sandra Kosiec, Amelia Laskowska, Natalia Połog, Oliwia Szatańska, Aleksandra Rogala, Amelia Jakubowska, Kinga Adamska, Urszula Piotrowska i Justyna Popowska.


Życzymy dalszych sukcesów!
Nauczyciele wychowania fizycznego

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/10 (7 votes cast)
Finał Mistrzostw Powiatu w Minisiatkówce dziewcząt, 4.9 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej