„Powiedz TAK” – szkolne rekolekcje wielkopostne

W dniach 16, 17 i 18.03.2016r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie odbyły się Rekolekcje Wielkopostne – „Powiedz TAK”, które prowadziły SIOSTRY FRANCISZKANKI MISJONARKI MARYI. Spotkaniom z Panem Bogiem towarzyszył wspólny śpiew animowany przez siostry, a także elementy sceniczne i multimedialne. Nauki odbywały się w dwóch miejscach: w szkole i w kościele. Rekolekcje miały charakter ewangelizacyjny. Siostry mówiły o bliskości Pana Boga i o możliwościach spotkania się z Nim. Wszyscy doświadczyli spotkania z Jezusem w sakramencie pokuty i pojednania oraz w Eucharystii.
Przebieg rekolekcji:
1. 16.03.16r. – Konferencja dla uczniów pt.: „Powiedz TAK – na swoje życie”.
2. 17.03.16r. Nabożeństwo pokutne. Konferencja dla uczniów pt.: „Powiedz TAK – na miłosierdzie”.
3. 18.03.16r. Msza św. Konferencja dla uczniów pt.: „Powiedz TAK – na powołanie”
Myśl przewodnia – „ Zawsze będę Cię kochał bardziej niż Ty mnie – JEZUS”.
Małgorzata Cudny

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (5 votes cast)
"Powiedz TAK" - szkolne rekolekcje wielkopostne, 9.2 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej