Konkurs „ Żyrafa w mieście” organizowany przez warszawskie ZOO

Dnia 14 marca 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs przyrodniczy organizowany przez ZOO w Warszawie. Dzieci mieli za zadanie wykonać makietę edukacyjną na temat „Dlaczego żyrafa żyje w mieście, czyli o roli współczesnych ogrodów zoologicznych”.
Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie z kl. IV-VI chętnie wzięli udział w tym konkursie i wykonali piękne prace. Makieta Pauliny Kołodziejskiej z kl. IV b zdobyła drugie wyróżnienie. Nagrodą dla uczennicy oraz całej klasy IV b jest zwiedzanie ZOO wraz z przewodnikiem. Serdecznie gratulujemy Paulince i czekamy na kolejne konkursy przyrodnicze.
Osoby biorące udział w konkursie:
Kl. IV b: Kołodziejska Paulina, Tryc Karolina, Dobosiewicz Magdalena, Rek Julia, Perkowska Kamila
Kl. IV c: Szulich Roksana, Konowrocka Weronika, Masna Julia, Penszkal Dominika, Smoderek Joanna, Kołodziejczyk Marta, Pietrzyk Grzegorz.
Kl. VI a: Przybysz Karolina, Owsianko Julia, Rychlicka Maja, Miros Zuzanna.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Konkurs „ Żyrafa w mieście” organizowany przez warszawskie ZOO, 10.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej