Znawca ortografii wiele potrafi! – IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla Szóstoklasistów

Dnia 16 marca br. w naszej placówce odbyły się szkolne eliminacje IX Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla Szóstoklasistów organizowanego przez SP im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim. Wzięło w nim udział 10 chętnych śmiałków biegłych w sztuce ortografii. Uczniowie musieli zmierzyć się z dyktandem pisanym ze słuchu oraz testem ortograficznym. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się osoby z najwyższą liczbą zdobytych punktów, czyli: Maja Antoniuk 6b, Julia Gomulska 6c, Kinga Szczęsna 6c oraz Joanna Szczygielska 6b. Już wkrótce etap finałowy. Liczymy na zajęcie przez naszych reprezentantów wysokich lokat.
A. Kupiec, A. Mazur

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Znawca ortografii wiele potrafi! - IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla Szóstoklasistów, 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej