Z poezjÄ… za pan brat – XXXIX Konkurs Recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA

Dnia 26 lutego br. w naszej placówce odbyły się szkolne eliminacje XXXIX Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA. Wzięło w ich udział 19 osób z klas IV- VI. Jury w składzie: p. H. Konowrocka, p.M. Podolak, p.M. Strupiechowska miało twardy orzech do zgryzienia, gdyż poziom rywalizacji był wysoki. Ostatecznie do etapu gminnego zakwalifikowały się: Kamila Perkowska 4b, Amelia Laskowska 6d i Sylwia Tomaszewska 5b. Osiem innych osób zdobyło wyróżnienia.
Wiemy już, że w eliminacjach gminnych reprezentantka naszej szkoły- Kamila Perkowska, zajęła I miejscem i tym samym przeszła do eliminacji powiatowych organizowanych przez MDK w Mińsku Mazowieckim. Gratulujemy i trzymamy kciuki!
A. Kupiec, A. Mazur, M. Podolak

Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Z poezjÄ… za pan brat - XXXIX Konkurs Recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA, 8.2 out of 10 based on 5 ratings