Z poezją za pan brat – XXXIX Konkurs Recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA

Dnia 26 lutego br. w naszej placówce odbyły się szkolne eliminacje XXXIX Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA. Wzięło w ich udział 19 osób z klas IV- VI. Jury w składzie: p. H. Konowrocka, p.M. Podolak, p.M. Strupiechowska miało twardy orzech do zgryzienia, gdyż poziom rywalizacji był wysoki. Ostatecznie do etapu gminnego zakwalifikowały się: Kamila Perkowska 4b, Amelia Laskowska 6d i Sylwia Tomaszewska 5b. Osiem innych osób zdobyło wyróżnienia.
Wiemy już, że w eliminacjach gminnych reprezentantka naszej szkoły- Kamila Perkowska, zajęła I miejscem i tym samym przeszła do eliminacji powiatowych organizowanych przez MDK w Mińsku Mazowieckim. Gratulujemy i trzymamy kciuki!
A. Kupiec, A. Mazur, M. Podolak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Z poezją za pan brat - XXXIX Konkurs Recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA, 7.8 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej