VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy „Utwory z humorem”

Dnia 4 marca 2016 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mińsku Mazowieckim odbył się drugi etap VII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji i Prozy „Utwory z humorem”. Konkurs był adresowany do uczniów szkół podstawowych. Uczestniczyło w nim 40 uczniów z 20 szkół z powiatu mińskiego. My też tam byliśmy. Naszą szkołę reprezentowali Kamila Perkowska z kl. IVb i Beniamin Kuśmider z kl. IIIc. Choć konkurs nie zakończył się sukcesem dla naszej szkoły, to i tak jesteśmy dumni z naszych reprezentantów. Nasi uczniowie otrzymali z rąk wybitnego aktora Tomasza Stockingera pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie składamy podziękowania i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach.
M. PODOLAK, E. ROKICKA, H. KONOWROCKA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (4 votes cast)
VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy „Utwory z humorem”, 5.5 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej