Diecezjalny Konkurs Literacki „Mocny, Kto Ufa Miłosierdziu Boga”

Dnia 24 lutego 2016r. został rozstrzygnięty konkurs literacki. Uczniowie mieli za zadanie napisać wiersz bądź tekst prozą inspirowany przypowieścią o Miłosiernym Samarytaninie (Łk 10, 25 – 37). W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas IV – VI. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wielkopostnej wystawie szkolnej pt.: „MOCNY, KTO UFA MIŁOSIERDZIU BOGA”, ponadto wszystkie biorą udział w kolejnym etapie konkursu diecezjalnego. Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi do dnia 9 maja 2016 r. na stronie internetowej www.diecezja.wawa.pl

Zobacz wyniki etapu szkolnego.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Diecezjalny Konkurs Literacki „Mocny, Kto Ufa Miłosierdziu Boga”, 8.2 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej