Kiermasz UNICEF

Tuż przed feriami zimowymi w ramach przystąpienia naszej szkoły do programu KLUB SZKÓŁ UNICEF ogłosiliśmy rozpoczęcie akcji „Mali uczniowie idą do szkoły”. Akcja ta wiązała się także z konkursem na wykonanie dowolnej książeczki przez chętnych uczniów z klas I-VI. Dnia 18 lutego 2016r., zaraz po zakończeniu pracy komisji konkursowej, zorganizowaliśmy kiermasz, podczas którego zarówno rodzice, nauczyciele, jak i uczniowie mogli wesprzeć naszą akcję kupując wybraną przez siebie książeczkę. Uczniowie naszej szkoły wykonali łącznie 48 książek. Najwięcej prac przygotowali uczniowie klas I, z czego się bardzo cieszymy. Podczas trwania kiermaszu zebraliśmy kwotę 562,50 zł. Pieniążki zostaną przekazane na konto UNICEF. Wszystkim, którzy zakupili książeczki i okazali wielkie serce, składamy ogromne podziękowania. Wkrótce ogłosimy listę laureatów konkursu, a wręczenie nagród i dyplomów nastąpi na najbliższym apelu.
Organizatorzy:
K. Świerczyńska, J. Gałązka


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (16 votes cast)
Kiermasz UNICEF, 9.1 out of 10 based on 16 ratingsPowrót do strony głównej