Zwycięstwo naszej reprezentacji w turnieju mini-siatkówki dziewcząt!

Dnia 28 stycznia 2016 roku na hali sportowej przy naszej szkole odbył się Turniej Mini-siatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie. Mecze rozgrywano system „każdy z każdym” do 2 wygranych setów do 25 punktów.
Wyniki:

SP3 Sulejówek I 2:0 SP3 Sulejówek II
SP Halinów 2:0 SP Cisie
SP Halinów 2:0 SP Sulejówek II
SP3 Sulejówek I 2:0 SP Cisie
SP Cisie 2:0 SP Sulejówek II
SP Halinów 2:0 SP3 Sulejówek I

Klasyfikacja końcowa:

I SP Halinów
II SP 3 Sulejówek I
III SP Cisie
IV SP 3 Sulejówek II

Turniej przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze. Zdobywczynie miejsc 1-3 otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy.

Warto podkreślić, że w drużynie z Halinowa wystąpiła duża grupa dziewcząt z klas czwartych, które trenują siatkówkę zaledwie od września. Dla wielu z nich był to pierwszy turniej, a w dodatku zwycięski – Gratulacje!

Serdecznie dziękujemy kibicom, a zwłaszcza uczniom klasy 5 b za gorący doping!

Naszą szkołę reprezentowały: Klaudia Strzelecka, Amelia Laskowska, Sandra Kosiec, Martyna Pietrzyk, Magda Dobosiewicz, Julia Rek, Weronika Konowrocka, Weronika Lis, Dominika Penszkal, Weronika Sado, Sylwia Tomaszewska.

Więcej zdjęć można obejrzeć na blogu WF z Klasą.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (11 votes cast)
Zwycięstwo naszej reprezentacji w turnieju mini-siatkówki dziewcząt!, 6.6 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej