IV Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych

15 stycznia 2016 roku w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Brzezinach odbył się IV Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych. Uczniowie startowali w trzech kategoriach: klasy 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej oraz klasy 1-3 gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowali: solistka – Julia Michalska z klasy IV a, która zaśpiewała piosenkę „Rudolph the red-nosed reindeer” w języku angielskim oraz zespół – Weronika Kuka, Marcela Terlecka, Sylwia Tomaszewska, Aleksandra Tyczyńska i Martyna Zbroińska z klasy V b, który zaśpiewał kolędę „ Fröhliche Weihnachten überall” w języku niemieckim. W obu kategoriach nasze reprezentantki były bezkonkurencyjne i zajęły I miejsca zdobywając statuetki złotego mikrofonu. Nad przygotowaniem uczennic do konkursu czuwali : p. M. Rudnik, p. I. Wierzbicka i p. Z. Nadrowski.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (12 votes cast)
IV Przegląd Piosenek Świątecznych i Zimowych w Językach Obcych, 6.4 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej