Wyniki szkolnego konkursu na logo akcji „Góra Nakrętek” Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Halinowie

24 listopada 2015r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs na logo akcji „Góra Nakrętek”. Na konkurs wpłynęło 9 prac. Komisja Konkursowa w składzie: p. M. Cudny, p. Justyna Mirosz, p. D. Baj i jury – p. M. Chróścik wybrała 3 najlepsze prace.
Zwyciężczynią została Laura Korczyk. Logo wykorzystywane będzie przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Halinowie do celów identyfikacyjnych, reklamowych, promocyjnych i korespondencyjnych. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie.
Zobacz szczegółowe wyniki konkursu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (6 votes cast)
Wyniki szkolnego konkursu na logo akcji „Góra Nakrętek” Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Halinowie, 8.3 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej