Dzień pieczenia pierniczków w klasach II i III

W ramach wprowadzenia w atmosferę bożonarodzeniową, w połowie grudnia, klasy młodsze uczące się na pierwszym piętrze: 2b, 2d, 3c, 3d zorganizowały DZIEŃ PIECZENIA PIERNICZKÓW. Panie wychowawczynie: A. Podbielska, K. Świerczyńska, E. Kupiec, I. Napiórkowska przygotowały ciasto, uczniowie natomiast przynieśli różnorodne foremki, wałki i produkty do dekoracji. Wspólne wałkowanie ciasta odbywało się przy specjalnie przygotowanych stołach na korytarzu pierwszego piętra. Pieczeniem zajmowały się panie wychowawczynie. Następnie uczniowie w swoich salach dekorowali ciepłe jeszcze pierniczki. Teraz zdobią one choinkę i korytarz szkolny. Znaczna część słodkości została przeznaczona do zapakowania w ramach pysznego prezentu dla rodziców.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (6 votes cast)
Dzień pieczenia pierniczków w klasach II i III, 5.3 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej