I Gminny Konkurs „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim lub niemieckim”

W dniach 16 listopada – 10 grudnia 2015 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie odbył się I Gminny Konkurs „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim lub niemieckim”. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności uczniów w zakresie posługiwania się językiem angielskim i niemieckim oraz poznanie tradycji świątecznych Anglii i Niemiec. Na konkurs wpłynęło 105 prac uczniów z klas IV – VI, a jury miało „ twardy orzech do zgryzienia”. Ale udało się! Dziękujemy nauczycielom: p. Zofii Kruszewskiej (SP CHOBOT, SP OKUNIEW) , p. Bartoszowi Brzozowskiemu (ZSP BRZEZINY) , p. Beacie Majewskiej (ZSP BRZEZINY), p. Katarzynie Januszewskiej (ZSP BRZEZINY) oraz p. Joannie Majewicz (ZSP BRZEZINY) za przygotowanie uczniów do konkursu.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!!!
Organizatorzy: Magdalena Rudnik, Iwona Wierzbicka

Zobacz szczegółowe wyniki konkursu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (9 votes cast)
I Gminny Konkurs „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim lub niemieckim”, 8.1 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej