Młodzi ekolodzy w Mińsku Mazowieckim

Młodzi ekolodzy tj. Magdalena Antoniuk uczennica klasy I b, Adam Jerzak uczeń klasy I a , Michał Litwińczuk uczeń klasy II e – laureaci szkolnych eliminacji XV Edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Odpady zbieram, nie marnuję, nowe rzeczy z nich buduję” zostali zaproszeni na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w w/w konkursie. Uroczystość odbyła się 10 grudnia 2015 r. w auli Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim. Przed ogłoszeniem wyników były przemówienia i występ artystyczny na temat ekologii. Prace naszych uczniów zostały docenione i znalazły się na wystawie wśród najlepszych, nagrodzonych i wyróżnionych prac uczniów z powiatu mińskiego. W konkursie uczestniczyli uczniowie z 60 szkół z powiatu, a reprezentanci naszej szkoły znaleźli się tuż za podium, co należy uznać za ogromny sukces. Nasi uczniowie otrzymali z rąk Starosty Powiatu Mińskiego pana Antoniego Jana Tarczyńskiego pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci kompletu rakietek do gry w badmintona. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorzy konkursu: Elżbieta Jerzak, Beata Fruba

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (3 votes cast)
Młodzi ekolodzy w Mińsku Mazowieckim, 1.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej