wielkanoc21.bmp

Ferie wiosenne 1 – 6 kwietnia 2021r.

Rating: 6.1/10 (9 votes cast)

A w VI d o poezji, muzyce, malarstwie i wiośnie…

21 marca – Pierwszy Dzień Wiosny, Światowy Dzień Poezji oraz… Dzień Wagarowicza. Z tego powodu pozwoliliśmy sobie na odrobinę „luzu” i podczas lekcji języka polskiego przygotowywaliśmy prace plastyczne, jednocześnie słuchając najsłynniejszych utworów A. Vivaldiego i oglądając prezentację z dziełami sztuki przedstawiającymi malarskie wizje pór roku. Naszej pracy przypatrywała się Pani Wiosna, czyli urocza Oliwia Włodarczyk uwieczniona podczas profesjonalnej sesji fotograficznej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Uczniowie klasy VI d

Wiecej »

Rating: 8.5/10 (6 votes cast)

Wielkanocny konkurs w zerówkach

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w „Wielkanocnym konkursie”. Organizatorzy konkursu: Natalia Nowacka, Katarzyna Damętka, Joanna Antosz. Komisja konkursowa z radością i zachwytem podziwiała wszystkie prace. Po dokładnym obejrzeniu prac postanowiła za pomysłowość i precyzję wykonania oraz ogromne zaangażowanie w przygotowaniu prac przyznać nagrody.
Wyniki Konkursu
I miejsce – Kamila Papis 0a
II miejsce – Amelia Kuchta Skrzaty
III miejsce – Martyna Koszewska 0d
Marta Matyjasek 0d
Filip Radzki Krasnale
Halina Bandurska Skrzaty
Ksawery Wojda Krasnale
Nagrody i dyplomy zostaną przyznane po powrocie do szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Wiecej »

Rating: 7.3/10 (3 votes cast)