Konkurs plastyczny „Legendy polskie”

W związku ze świętem Odzyskania Niepodległości przez Polskę wśród 5 i 6 latków odbył się rodzinny konkurs plastyczny „Legendy polskie”. Dzieci miały do wyboru 3 legendy: „Lech, Czech i Rus”, „Wars i Sawa”, „Smok Wawelski”. Celem było rozwijanie poczucia własnej tożsamości narodowej. Prac było bardzo dużo, a jury miało trudne zadanie. Wyróżnienia zdobyli: Weronika Momot, Zofia Piotrowska, Makary Felis, Oliwia Stawicka i Nina Pilarska. I miejsce zajęła Amelia Pustoła, II miejsce zajął Filip Matuszewski, a III miejsce zajęła Amelia Szulik. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Zdrowe śniadanie w 0C

Dzieci z grupy 0C doskonale wiedzą jak należy dbać o zdrowie. Realizując tygodniowy temat „Moje zdrowie i bezpieczeństwo” dowiedziały się, co to jest „Piramida żywienia” oraz które z umieszczonych tam produktów są najważniejsze dla prawidłowego rozwoju. Wykorzystując zdobytą wiedzę dzieci własnoręcznie przygotowały zdrowe, odżywcze i pełne witamin śniadanie.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Potrzebujemy Waszej Pomocy, aby spełnić marzenia wszystkich

Drodzy Rodzice, Szanowni Państwo,
W czasie pandemii Wirtualna Choinka ruszyła po raz dziesiąty. Na prezenty czeka 1393 osoby.
Aby każda osoba zgłoszona do Wirtualnej Choinki została obdarowana wymarzonym prezentem, potrzebujemy Państwa pomocy i wsparcia. Zachęcamy Państwa do aktywnego zaangażowania w szukanie osób, które mogą przygotować jeden z 1393 prezentów, umieszczonych na stronie www.wirtualnachoinka.pl
Dziękujemy za Wasze otwarte SERCA na drugiego człowieka.
Maria Lipiec – opiekun SKC
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)Strona 1 z 11