Sekretariat

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią obecnie funkcjonuje tylko jeden telefon kontaktowy
515 291 130

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (6 votes cast)Informacja dla rodziców uczniów klas 1-3

Od poniedziałku, 9 listopada do 29 listopada zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III, a także IV – VIII szkół podstawowych. Oznacza to, że uczniowie będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.
Prosimy o przygotowanie w domu stanowiska pracy zdalnej dla dziecka: komputer z głośnikami, mikrofonem i kamerą, zainstalowana platforma Microsoft Teams, aktywny profil użytkownika. W poniedziałek zgodnie z planem lekcji uruchamiamy Teamsy i za pomocą kalendarza dołączamy do spotkania z nauczycielem prowadzącym zajęcia. Ze szkoły uczniowie zabierają do domów niezbędne ćwiczenia i podręczniki.
Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, w szkole zostanie zorganizowane nauczanie zdalne z wykorzystaniem komputerów i niezbędnego sprzętu znajdującego się w szkole. Opieka w świetlicach szkolnych zapewniamy dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Szanowni Rodzice.
Prosimy wszystkich o zorganizowanie w domu opieki dla swojego dziecka. Jeśli jednak z powodów wymienionych wyżej jesteście Państwo zmuszeniu do przyprowadzenia dziecka do naszej szkoły – prosimy o jak najszybszą informację zwrotną do wychowawcy klasy. Pozwoli nam to zorganizować stanowisko do nauki zdalnej dla dziecka. Prosimy o podanie informacji: imię i nazwisko dziecka, godziny pobytu w szkole.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (7 votes cast)Strona 1 z 11