Zakończenie roku szkolnego

W tym roku szkolnym ze względu na konieczność przestrzegania procedur bezpieczeństwa wynikających z wprowadzonego w kraju stanu epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości zakończenia roku szkolnego.
Uczniowie mogą odebrać od wychowawcy świadectwo szkolne w wyznaczonych dla danej grupy uczniów godzinach. Obowiązuje rygor dotyczący ilości osób na daną powierzchnię sali. Nie jest możliwe spotkanie całych klas w jednym czasie dlatego klasy zostały podzielone na grupy. Uczniowie klas 1 – 3 mogą przyjść z rodzicem, a w klasach 4 – 7 dopuszczamy możliwość obecności jedynie przedstawicieli klasowej rady rodziców. Zachęcamy by w starszych klasach edukacji wczesnoszkolnej dzieci same, bez udziału rodziców odbierały świadectwa. Wtedy mogą spotkać się z wychowawcą w większej grupie. Obowiązują nas rygory bezpieczeństwa. Wychowawca odpowiada za przestrzeganie bezpiecznej ilości osób przebywających w sali. Do szkoły dzieci i rodzice przychodzą w maseczkach, a przy wejściu dezynfekują ręce.
Wyjątek w tym roku dotyczy uczniów klas ósmych, których pożegnamy na hali sportowej. Powierzchnia hali pozwala, przy wyznaczeniu stosownych sektorów, na wspólną uroczystość.
Świadectwo będzie również można odebrać w sekretariatach szkoły: klasy 1-3 budynek A, klasy 4 – 8 budynek C. w godzinach 8.00 – 14.00.
Informacje o godzinach spotkań z wychowawcami umieścimy w najbliższy wtorek.

Harmonogram spotkań z wychowawcą klasy
na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Klasy 1 – 7
26 czerwca 2020r.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (25 votes cast)Akcja „Lato w gminie” – półkolonie

Akcja „Lato w gminie” dla dzieci SP od 29 czerwca 2020r. do 17 lipca 2020r. w godz. 8.00 – 16.00, w:

  • Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie, ul. Okuniewska 115, 05-074 Halinów (dla dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cisiu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzezinach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Okuniewie i Szkoły Podstawowej w Chobocie)
  • Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Okuniewie, ul. Szkolna 4, 05-079 Okuniew (dla dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Okuniewie)

Zadanie zostało zlecone Educate Iwona Napiórkowska Chobot 50B, 05-074 Halinów.
Przed zajęciami od godz. 7.30 i po zajęciach do godz. 17.00 będzie zorganizowana opieka, chętne osoby prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania do organizatora.
Koszt udziału dziecka w/w zajęciach to: 9 zł dziennie przeznaczony na wyżywienie oraz 40 zł na dodatkowe atrakcje oraz środki ochrony osobistej. Warunkiem uczestnictwa dziecka w akcji letniej jest złożenie wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz uiszczenie opłaty.
Rodzice/opiekunowie prawni odpowiadają za dowóz i powrót dziecka z domu do szkoły oraz ze szkoły do domu.
Program —>>>
Karta kwalifikacyjna —>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/10 (9 votes cast)Strona 1 z 11