„Gdy marzenia się spełniają, to choroby gdzieś znikają… choć na chwilę.”

W listopadzie uczniowie klas I-III, w formie konkursu klasowego, przynosili do szkoły nowe pluszaki, zabawki, puzzle, książki itp., dla dzieci z oddziałów onkologicznych w Warszawie. Nasi uczniowie uzbierali 6 dużych worków, które zostały zawiezione do organizatorów akcji – Fundacji „Mam marzenie”, aby w Dzień Pluszowego Misia sprawić radość dzieciom z Instytutu Matki i Dziecka, ze Szpitali w Dziekanowie, Niekłańskiej, Spartańskiej, Banacha oraz SOR-u na Żwirkach.
Wyniki konkursu: I miejsce – kl.2c; II miejsce – 2e; III miejsce – klasy 1b i 1d.
Gratulujemy i bardzo dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za okazanie wielkiego serca dzieciom chorym.
Hanna Kulesza. Opiekun SKW „Podaj dobro dalej”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (15 votes cast)Andrzejkowe wróżby w 0 „C”

29 listopada dzieci z oddziału 0 „C” uczestniczyły w zabawie andrzejkowej. Następnie w swojej sali wróżyły sobie kim będą w przyszłości, a także losowały baloniki ze śmiesznymi wróżbami i wykonywały zadania, które odczarują te wróżby. Bardzo dziękujemy pani Sylwii – mamie Ady, za zorganizowanie i przeprowadzenie wróżb andrzejkowych, które dały dzieciom wiele radości.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)Dzień pluszowego misia w 0 „C”

25.11.2019 obchodziliśmy Dzień pluszowego misia. Dlatego też w grupie 0 „C” wszystkie zajęcia i zabawy dotyczyły misiów pluszowych i bajkowych. Dzieci zapoznały się z historią obchodów Dnia pluszowego misia, poznały bajkowe misie dopasowując imiona misiów do właściwych bajkowych bohaterów, układały misiowe puzzle, wykonywały różne zadania graficzne, a także bawiły się swoimi misiami. Dzień pluszowego misia upłynął na wesołej nauce i zabawie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)Listopad z atrakcjami w grupie 0d

W ostatnim tygodniu listopada w naszej grupie odbyły się dwie imprezy przedszkolne. A mianowicie, 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, natomiast 29 listopada wzięliśmy udział w zabawie andrzejkowej. Misie, które na co dzień ozdabiają nasz pokój i umilają czas spędzany w domu, w tym dniu wzięły udział w licznych zabawach ruchowych w naszej sali. Bardzo spodobała się nam wizyta, ogromnych rozmiarów misia, który nie dość, że potrafił mówić, to jeszcze przyniósł nam słodkości, które my dzieci, jak to dzieci, bardzo lubimy. Miło będziemy wspominać zabawę andrzejkową, na którą przyszły dzieci z wszystkich oddziałów zerowych naszej szkoły. Pierwszy raz, mogliśmy pobawić się wszyscy razem.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (7 votes cast)Strona 1 z 11