Organizacja zajęć podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca

• Klasy 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 2b, 2c – wejście na imprezę 1 i 2 lekcja; występy na scenie 3 lekcja.
  • Klasy 2a, 2d, 2e, 3a, 3b, 3c, 3d – wejście na imprezę 3, 4 lekcja; występy na scenie 5 lekcja.
  • Klasy czwarte – wejście na imprezę lekcja 1, 2 i 3 – pozostałe lekcje zgodnie z planem.
  • Klasy piąte – wejście na imprezę lekcja 4 i 5 – pozostałe lekcje zgodnie z planem.
  • Klasy szóste, siódme i ósme – lekcje 1, 2, 3 zgodnie z planem; lekcja 4 i 5 zawody sportowe; lekcja 6, 7, 8 wejście na imprezę.

Uczniowie przebywają na imprezie pod opieką nauczycieli prowadzących zajęcia zgodnie z planem.
Dostępne atrakcje:
1. Duża zjeżdżalnia – dla klas 1 – 8
2. Mała zjeżdżalnia – dla klas 1 -3
3. Trampolina – dla klas 4 -8
4. Kulki dla klas 1 – 3.
5. Scena z nagłośnieniem i prowadzącym.

Rating: 6.5/10 (11 votes cast)

Jantar, Olsztynek, Malbork i inne atrakcje.

Klasy 8c i 8a ruszyły w maju na podbój północnej Polski. Wycieczka nad morze do Jantaru, gdzie zbieraliśmy bursztyny i szukaliśmy skarbu, zwiedzanie zamku krzyżackiego w Malborku, nauka kaligrafii, a także pełne wrażeń i nowych doznań zajęcia terenowe pozostawią w pamięci uczniów i ich opiekunów niezapomniane wspomnienia.
Organizatorzy: Monika Rzążewska, Lidia Kołakowska

Wiecej »

Rating: 7.6/10 (7 votes cast)

Wycieczka do Edynburga

Dnia 19 marca 2019r. 42 uczniów z klas IV – VIII wybrało się samolotem na wycieczkę do Edynburga. Grupą opiekowały się: p. E. Kupiec, p. M. Rudnik, p. I. Wierzbicka i p. M. Chróścik. Ważnym punktem wyprawy była wizyta na zamku w Edynburgu. Uczniowie mieli okazję pospacerować po dziedzińcu, zobaczyć panoramę miasta oraz zwiedzić dekoracyjne królewskie komnaty, skarbiec z insygniami, a także więzienie. O godzinie 13 usłyszeli salwę armatnią One o’Clock Gun, która jest ważną atrakcją turystyczną. Uczniowie odbyli również spacer słynną ulicą Royal Mile i zwiedzili Old Town. Z bliska zobaczyli katedrę St. Giles’. Następnie podziwiali budynek parlamentu oraz najstarsze zabytki szkockiej stolicy: Palace of Holyroodhouse oraz Scottish National Gallery. Wizyta w multimedialnym centrum Our Dynamic Earth była dla wszystkich niezapomnianą naukową przygodą. Uczniowie mogli prześledzić historię powstania Ziemi, próbować samodzielnie wykonać symulacje naukowe bądź podziwiać liczne eksponaty. Następnie udali się na spacer po ogrodach Royal Botanic Gardens.
Wspaniałych przeżyć i wrażeń naszym uczniom dostarczyła też wyprawa na wzgórze Calton Hill – zwane inaczej Akropolem Północy, z którego rozpościera się widok na cały Edynburg.

Wiecej »

Rating: 7.0/10 (9 votes cast)

Spotkanie z autorką książki pt. „Szary Wilk”

14 maja grupę 0 D odwiedziła autorka książki pt.”Szary Wilk” Pani Anna Wiszowata. Pani Ania bardzo ładnie opowiadała o tym jak powstaje książka. Szczególnie było to dla nas ważne, ponieważ realizowaliśmy temat zajęć o książkach. Dzieci zadawały mnóstwo pytań, na które uzyskały wyczerpującą odpowiedź. Spotkanie dostarczyło dzieciom dużo radości i satysfakcji. Na zakończenie spotkania Pani Ania podarowała grupie 0 D swoją książkę z autografem. Dzieci były bardzo szczęśliwe i zadowolone z odwiedzin takiego gościa.
Anna Krupa-Szczepańska, Beata Gójska

Rating: 7.0/10 (3 votes cast)

podziekowanie

Rating: 7.8/10 (4 votes cast)

Wystawa na Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki, zapraszamy na wystawę wybranych portretów Mam, namalowanych przez uczniów klas 4-5. Do prac dołączone są cechy opisujące Te, które są dla nas najważniejsze. Nasze Mamy są cudowne, wspaniałe, cierpliwe, odważne, piękne, wyjątkowe, mądre. To tylko niektóre przymioty podawane przez uczniów.
Dziękując za wielkie i czułe serce, za wspieranie w każdej sytuacji, za ogrom poświęcenia życzymy naszym Mamom radości myślenia, triumfu zrozumienia, ostrości spojrzenia, ciekawych pomysłów, szczęścia z tego, dla czego warto było się trudzić, a przede wszystkim
Wiary, Nadziei i Miłości.
Wasze dzieci – uczniowie ZSP w Halinowie

Rating: 7.7/10 (7 votes cast)