Potrzebujemy Waszej Pomocy, aby spełnić marzenia wszystkich

Drodzy Rodzice, Szanowni Państwo,
W czasie pandemii Wirtualna Choinka ruszyła po raz dziesiąty. Na prezenty czeka 1393 osoby.
Aby każda osoba zgłoszona do Wirtualnej Choinki została obdarowana wymarzonym prezentem, potrzebujemy Państwa pomocy i wsparcia. Zachęcamy Państwa do aktywnego zaangażowania w szukanie osób, które mogą przygotować jeden z 1393 prezentów, umieszczonych na stronie www.wirtualnachoinka.pl
Dziękujemy za Wasze otwarte SERCA na drugiego człowieka.
Maria Lipiec – opiekun SKC
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)Pola Nadziei

Szanowni Państwo,
„Pola Nadziei” to ogólnopolska akcja mająca na celu pozyskiwanie środków materialnych na pomoc hospicjom, które opiekują się ludźmi nieuleczalnie chorymi na choroby nowotworowe, nieustannie niosą nadzieję cierpiącym oraz towarzyszą osobom w żałobie. Nasza szkoła od wielu lat wspiera Hospicjum Domowe prowadzone przez Zgromadzenie Księży Marianów w Warszawie, a za swoje zaangażowanie otrzymała tytuł „Przyjaciel Pól Nadziei”. Cebulki żonkili są symbolem akcji, a zarazem „cegiełkami”, dzięki którym zbierane są datki na prowadzenie opieki nad nieuleczalnie chorymi. Każde dziecko może włączyć się do akcji przez zakupienie chociaż 1 cebulki żonkilowej (cena 1 cebulki to minimum 2 zł). Cebulki będą rozprowadzane w szkole od 19.10. Bardzo prosimy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej akcji.
Osoby koordynujące akcją: M. Janusz, E. Rokicka, J. Gójska, M. Lipiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.4/10 (5 votes cast)Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas na Dniu Chleba

20.09. już tradycyjnie nasi wolontariusze zaangażowali się w organizację przez PZCaritas Dnia Chleba wzywając do dzielenia się tym co mamy oraz zapraszając parafian Halinowa do niesienia w symbolicznej kromce chleba pomocy potrzebującym bliźnim.

Z podziękowaniem
Opiekun Koła M. Lipiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)Szkolne Koło Caritas dla Zuzi

12.09 w Długiej Kościelnej odbył się festyn rodzinny, zorganizowany z myślą o 16-to letniej Zuzi, która ostatniego lata uległa fatalnemu wypadkowi na halinowskim placu zabaw. Społeczność Halinowa od razu zaangażowała się w organizowanie pomocy dla Zuzi. Nie mogło też zabraknąć wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas ZSP w Halinowie. Młodzież bez zastanowienia zgłosiła się do pomocy podczas festynu.

Kochani moi wolontariusze przyczyniliście się do zebrania ponad 30 tysięcy zł na rehabilitację i leczenie Zuzi.
Dziękuję Wam
Maria Lipiec – opiekun Koła

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)Szkolne Koło Caritas

Szkolne Koło Caritas zaprasza do wolontariatu i przedstawia swój plan na rok szkolny 2020/2021.
Opiekun koła p. Maria Lipiec

Plan pracy w roku szkolnym 2020/2021 —>>>
Informacje o SKC
Sprawozdanie z działań w roku szkolnym 2019/2020

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)Podziękowania od Szkolnego koła Caritas

Drodzy rodzice i uczniowie naszej Szkoły
Akcja Misyjny Tornister dobiegła końca i osobiście uważam, że zakończyła się sukcesem waszych otwartych serc. Po raz kolejny pokazaliście, że pielęgnujecie i szerzycie przykazanie Miłości Bliźniego. Dzięki Wam dzieci z Kenii, Tanzanii, Papui i Nowej Gwinei będą mogły być zaopatrzone w potrzebne przybory szkolne.

Wszystkie zebrane rzeczy zostały już przewiezione do kościoła w Halinowie, a stamtąd w najbliższy czwartek (21.11.) rozpoczną podróż do docelowych krajów. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w Akcji.
Maria Lipiec- opiekun Szkolnego Koła Caritas

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Strona 1 z 41234