Wolontariusze Caritas czytają bajki

Jesteśmy zachwyceni że możemy przychodzić do przedszkola i czytać bajki takim wspaniałym dzieciakom.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)Szkolne Koło Caritas

Nasi wolontariusze już myślą o podopiecznych domów opieki. Przygotowujemy okolicznościowe kartki dla osób chorych i starszych. Razem tworzymy naszą tablicę informacyjną.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (4 votes cast)Misyjny Tornister – dar dla małego przyjaciela z Afryki

Nasze dzieci na pewno są już wyposażone do szkoły i może chciałyby zakupić chociaż jeden przedmiot dla rówieśnika w Afryce. Zwracamy się z ogromną prośbą! Potrzebne są artykuły szkolne dla dzieci ze szkół w Tanzanii, Kenii, Papui i Nowej Gwinei. Rok szkolny w tych krajach zaczyna się w grudniu. Zbiórkę przedmiotów szkolnych: kredki, długopisy, temperówki, kleje w sztyfcie, flamastry, linijki, zeszyty, bloki rysunkowe, papier kolorowy itp. przeprowadzamy w terminie do dnia 10 listopada.
Za każdą chęć pomocy serdecznie dziękujemy .
Szkolne Koło Caritas

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)Pola Nadzei

pola nadziei „Nie wolno przechodzić obojętnie.
Musimy zatrzymać się obok cierpiącego,
bez względu na to, kim jest.
To dar z nas samych. (Jan Paweł II)
Do takiego daru czynionego z miłością pragniemy zachęcić całą naszą szkolną społeczność – Rodziców, Nauczycieli oraz oczywiście dzieci i młodzież. Kolejny raz nasz Zespół przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”. Cebulki żonkili, które będziemy sprzedawać w dniach 1.10 -22.10.19r są niepowtarzalnymi cegiełkami, które pomagają podopiecznym Hospicjum Domowego przy ul. Tykocińskiej w Warszawie.

Pola Nadziei to kompania mająca na celu propagowania idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym i ich rodzinom. Są symbolem przypominającym o sile nadziei i odradzania się w walce z chorobą nowotworową. Zachęcamy do zakupu cegiełki – cebulki żonkila. W tym roku koszt jednej cebulki wynosi 2,50 zł.
Dziękujemy za okazane serce.
Szkolne Koło Caritas

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Wolontariat – Szkolne Koło Caritas

Szkolne Koło Caritas przedstawia plan swojej pracy na rok szkolny 2019/2020. Opiekunem koła jest nauczycielka religii Maria Lipiec.
Zobacz co Szkolne Koło Caritas planuje w tym roku szkolnym —>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.2/10 (5 votes cast)Wystawa na Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki, zapraszamy na wystawę wybranych portretów Mam, namalowanych przez uczniów klas 4-5. Do prac dołączone są cechy opisujące Te, które są dla nas najważniejsze. Nasze Mamy są cudowne, wspaniałe, cierpliwe, odważne, piękne, wyjątkowe, mądre. To tylko niektóre przymioty podawane przez uczniów.
Dziękując za wielkie i czułe serce, za wspieranie w każdej sytuacji, za ogrom poświęcenia życzymy naszym Mamom radości myślenia, triumfu zrozumienia, ostrości spojrzenia, ciekawych pomysłów, szczęścia z tego, dla czego warto było się trudzić, a przede wszystkim
Wiary, Nadziei i Miłości.
Wasze dzieci – uczniowie ZSP w Halinowie

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (7 votes cast)Strona 1 z 3123