Wystawa na Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki, zapraszamy na wystawę wybranych portretów Mam, namalowanych przez uczniów klas 4-5. Do prac dołączone są cechy opisujące Te, które są dla nas najważniejsze. Nasze Mamy są cudowne, wspaniałe, cierpliwe, odważne, piękne, wyjątkowe, mądre. To tylko niektóre przymioty podawane przez uczniów.
Dziękując za wielkie i czułe serce, za wspieranie w każdej sytuacji, za ogrom poświęcenia życzymy naszym Mamom radości myślenia, triumfu zrozumienia, ostrości spojrzenia, ciekawych pomysłów, szczęścia z tego, dla czego warto było się trudzić, a przede wszystkim
Wiary, Nadziei i Miłości.
Wasze dzieci – uczniowie ZSP w Halinowie

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (7 votes cast)Wirtualna Choinka w naszej szkole

W grudniu tego 2018r młodzież z klas czwartych i piątych razem ze Szkolnym Kołem Caritas, sfinalizowała projekt Wirtualna Choinka, stając się pomocnikami w. Mikołaja. Wirtualna Choinka jest coroczną akcją Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Akcja ta polega na wybraniu określonego dziecka, umieszczonego na stronie internetowej wraz z jego marzeniem skierowanym do św. Mikołaja. Dzięki sprzedaży ciasta podczas październikowego Tygodnia Papieskiego nasza młodzież zebrała 502 zł. Kwota ta wystarczyła na zakup mikołajkowego prezentu dla 8-letniej Zuzy i 12-letniej Ani. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas czytają dzieciom z naszego Przedszkola

Kochani moi. Panie wychowawczynie z przedszkola nie mogą się was nachwalić za waszą systematyczność i pomysłowość w przeprowadzaniu zajęć z waszymi młodszymi, przedszkolnymi kolegami. Jestem z Was dumna i dziękuję Wam.
Maria Lipiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (11 votes cast)Szkolne Koło Caritas

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym młodzież ze Szkolnego Koła Caritas dzielnie pracowała nad własnoręcznym wykonaniem kart i ozdób świątecznych na kiermasz Fundacji Polsat Dzieciom. W tym roku razem z Fundacją pomagaliśmy dziewięcioletniemu Arturowi, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Kochani moi, dzięki waszemu zaangażowaniu i chęci niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi, przyczyniliście się do tego, że podczas kiermaszu, w którym też uczestniczyliście, udało się zebrać 6 tysięcy 500 zł. Pieniądze będą przeznaczone na rehabilitację Artura.
Opiekun CSK Maria Lipiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (12 votes cast)Akcja „Kremówka Wadowicka”

W miniony piątek w naszej szkole, w ramach obchodów 40- rocznicy wyboru Papieża Polaka – Jana Pawła II zorganizowany został kiermasz kremówek i ciasta wszelkiego. Dzieci klas 4-tych i 5-tych bardzo zaangażowały się zarówno w dostawę jak i sprzedaż ciast. Do pracy było tylu chętnych uczniów, że momentami brakowało miejsca dla wszystkich. Chciałabym szczególnie podziękować następującym dzieciom i ich rodzicom: Magdalenie Antoniuk, Biance Borkowskiej, Łucji Głuchowskiej, Pauli Szafrańskiej, Sebastianowi Teodorczykowi, Sebastianowi Wojdyga z kl. IVB; Milenie Szulich, Gabrysi Foryś, Tomkowi Juszczak, Bartkowi Rychlicy z kl. IVE; Maćkowi Janusz, Mai Wiertlewskiej, Adzie Kołdra, Mai Fatyga, Igorowi Pilarskiemu z kl. IVF o raz uczniom ze Szkolnego Koła Caritas a zwłaszcza Michalinie Szewczyk oraz Julce Michalskiej za przygotowanie wspaniałych ciast oraz ich sprzedaż. Dochód ze sprzedaży wyniósł 502zł40gr.
Kwota ta będzie przeznaczona na zakup prezentu dla wybranego dziecka z „Wirtualnej Choinki”
Jesteście wspaniali i macie piękne serca DZIĘKUJĘ!!! Maria Lipiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (8 votes cast)Szkolne Koło Caritas

20.05.18r jak co roku odbył się przy Kościele pw NMP Matki Łaski Bożej w Halinowie piknik rodzinny. Celem pikniku jest integracja społeczna mieszkańców Halinowa oraz pozyskanie funduszy na cele statutowe PZ Caritas. Podczas pikniku każdy może znaleźć coś dla siebie. Są koncerty, aukcje, loterie fantowe, kawa, herbata i co nieco słodkiego oraz oczywiście moc atrakcji dla dzieci.
W tym roku młodzież ze Szkolnego Koła Caritas wspomagała swoją pracą głównych organizatorów pikniku. W całodzienną pracę włączyły się: Weronika Krzyżanowska, Lena Chłopik, Gabrysia Basiak, Jagoda Kwiatkowska, Kornelia Mironiuk, Julia Michalska oraz Matylda Bojakowska.
Razem z paniami z Caritasu bardzo wam dziękujemy za pomoc. Jesteście SUPER – DZIEWCZYNY!!!
Opiekun Maria Lipiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)Strona 1 z 212