Animals Halinów wspiera Tygrysy

„Nie pozwólmy, by Toph i reszta, dla której nie ma dużych wybiegów,
spoglądała na świat przez kraty pomieszczeń
czy dreptała na małych wybiegach rehabilitacyjnych… „

Szkolna grupa miłośników zwierząt ma wiele pracy, ale wszyscy jednogłośnie zdecydowaliśmy, że sprawą priorytetową jest pomoc poznańskim tygrysom. Od 27 listopada 2019r. do 18 grudnia 2019r. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu „Animals Halinów” zapraszają do włączenia się w akcję „TYGRYSY”. Codziennie na łączniku – w budynku B – na długiej przerwie o godz. 11,30 będą sprzedawane soczki i słodkie niespodzianki (w cenie od 1zł do 2zł). Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone do poznańskiego zoo w celu pomocy potrzebującym tygrysom. Wszyscy, którzy kochają zwierzęta i mają lwie serce mogą również wpłacać dowolne składki na ten szczytny cel. Liczy się każda złotówka. Dziś tygrysy: Merida, Toph, Gogh, Aqua, Softi, Kan i Samson, bo tak nazwali je pracownicy zoo, dochodzą do siebie. Wszystkie są nerwowe i potrzebują odpoczynku. Potrzebują naszej pomocy! Wejdź w naszą akcję z pazurem!
Opiekun Szkolnego Klubu „ANIMALS HALINÓW”
Małgorzata Cudny


Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (10 votes cast)Szkolne Koło Wolontariatu Animals Halinów

W roku szkolnym 2019/2020 Szkolny Klub Wolontariatu Animals Halinów prezentuje plan swojej działalności.
Program Szkolnego Klubu Wolontariatu „Animals Halinow”
Plan pracy Szkolnego Klubu Wolontariatu „Animals Halinów” 2019/2020
Zgoda na uczestnictwo w Szkolnym Klubie Wolontariatu.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (32 votes cast)Nigdy nas dość nie mają, za to je ludzie kochają

Dnia 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. „Kociarze” z grupy Animals Halinów nie zapomnieli o tym święcie. Dnia 18 lutego 2019r. fani zebrali się na dużej przerwie, aby podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka. Naszym głównym celem było przypomnienie wszystkim ważnego zadania do jakiego człowiek powinien się poczuwać tj. niesienie pomocy bezdomnym oraz żyjącym na wolności zwierzętom. Wolontariusze przynieśli plakaty, kolaże, ciekawostki. Hania i Wiktoria napisały śliczne wiersze, które zamieściliśmy w galerii zdjęć. Gratulujemy! Oceńcie sami…

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (56 votes cast)Latem nie zapominam o swoim zwierzaku, razem spędzamy wakacje

Niedługo będziemy przeżywać kolejne święta. Nasza troska o zwierzęta jest aktualna cały rok. Niestety, sondaże i badania wykazują, że najwięcej zwierząt jest porzucanych w okresie świąt i wakacji. Dlatego uznaliśmy, że opublikujemy naszą dawną akcję, która miała na celu propagowanie wychowywania w duchu humanitarnego stosunku do zwierząt.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.6/10 (48 votes cast)Podaj miłość dalej

W grupie Animals Halinów są same talenty. Jedni pięknie malują, inni robią ciekawe prezentacje o zwierzętach, pieką smaczne ciasteczka, organizują spotkania z ciekawymi ludźmi, mają szalone pomysły i są bardzo kreatywni. Wiele rzeczy nas różni, ale jest coś co nas łączy – wrażliwość na los drugiego człowieka i cierpiących zwierząt. Po dwóch latach zbierania nakrętek dla Amelki Rak nadszedł czas na galę, aby uroczyście wręczyć uzyskane ze sprzedaży korków pieniądze na rehabilitację naszej małej bohaterki. Postanowiliśmy czynnie włączyć się w nadchodzącą uroczystość. Prezenterami byli: Oliwia, Sylwia, Nina, Beniamin i Ula. Sylwia z Ulą przygotowały również piękny utwór muzyczno – wokalny. Podczas uroczystości Klaudia w imieniu naszej „załogi” złożyła Amelce życzenia. Wszyscy zaśpiewaliśmy 100 lat i wręczyliśmy upominki. Była to lala – syrenka, która najwyraźniej wpadła w oko Amelce, bo natychmiast przytuliła ją do serca.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (49 votes cast)Każde wyzwanie zaczyna się od decyzji o jego podjęciu

„Moda na koszulki z nadrukiem nie przemija. Z charakterystycznym logo, zabawnymi napisami, czy wzorami w rozmaitych odsłonach, pozwalają wyrażać osobowość i zawsze stanowią oryginalny element stylizacji”. Postanowiliśmy mieć koszulki z własnym nadrukiem, aby bardziej zaakcentować naszą przynależność do KLUBU WOLONTARIUSZY ANIMALS HALINÓW. Każdy przyniósł białą koszulkę. Zrobiliśmy szablon. Weronika kupiła spray i resztę poszło jak z płatka. Wszystko udało nam się zrobić w rekordowym czasie. Grunt to dobry pomysł i zgrana „paczka”!!! Od początku do końca towarzyszył nam uśmiech i frajda z wykonywanego zadania. Bo tacy są Animalsi.
Organizator i opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu „ANIMALS HALINÓW” Małgorzata Cudny, klasy IV-VIII

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (56 votes cast)Strona 1 z 3123