Zwycięstwo ZSP w Halinowie w turnieju koszykówki

Reprezentacja koszykarzy ZSP w Halinowie zajęła I miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Sulejówka. Zawody odbyły się 9.05.2024 w SP nr 3 w Sulejówku. Chłopcy reprezentujący naszą szkołę zaliczyli bardzo dobry występ zwyciężając we wszystkich meczach, prezentując wysokie zaangażowanie w grę i współpracę na boisku. Na pochwałę zasługuje bardzo dobra postawa zarówno w ataku jak i w obronie, efektem czego przeciwnicy mieli bardzo duże kłopoty aby zdobywać punkty w meczach z naszą drużyną. W turnieju wzięli udział: Bartłomiej Wysokiński, Jan Bociek, Ignacy Antkowiak, Szymon Rupala, Piotr Rombel, Nikodem Adamiec, Piotr Łyjak i Krzysztof Luśnia.
Gratulacje!

Wyniki turnieju:
I miejsce : ZSP w Halinowie
II miejsce: SP 3 w Sulejówku
III miejsce: SP 1 w Sulejówku
IV miejsce: SP 4 w Sulejówku
V miejsce: SP 2 w Sulejówku
Opiekun: Karol Trojniel
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Zwycięstwo ZSP w Halinowie w turnieju koszykówki, 10.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej