Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych

W dniu 12 kwietnia 2024r. odbyła się uroczystość PASOWANIA NA CZYTELNIKA uczniów klas pierwszych. Program muzyczno-słowny przygotowali uczniowie klas drugich pod czujnym okiem swoich wychowawczyń. Podczas uroczystości najmłodsi zostali wprowadzeni w świat baśni i bajek – uważnie wsłuchiwali się w prośby Książki, rozwiązywali zagadki, a nawet podśpiewywali znane piosenki w wykonaniu koleżanek i kolegów z klas II. Na zakończenie uroczystości Panie Dyrektorki – Lidia Kołakowska i Ewa Kupiec – wielkim piórem pasowały wszystkich uczniów klas pierwszych na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia mali czytelnicy otrzymali zakładki do książek, które przygotowali dla nich – wraz z wychowawczyniami – koledzy i koleżanki z klas III. Ponadto wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali serdeczne zaproszenie do częstych odwiedzin od gospodyni szkolnej biblioteki – Pani Ewy Kupiec.
Wychowawcy klas drugich

Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych, 10.0 out of 10 based on 1 rating