Tydzień walki z otyłością

Ubiegły tydzień minął w naszej szkole pod hasłem walki z otyłością. Przypomnieliśmy sobie zasady zdrowego odżywiania i staraliśmy się rezygnować ze słodkości na rzecz zdrowych przekąsek i wody. Wychowawcy ze swoimi podopiecznymi organizowali wspólne, zdrowe śniadania. Czwartek był dniem, kiedy można było przebrać się za dowolny owoc bądź warzywo, albo nałożyć ubrania w takich kolorach i tutaj szczególne podziękowania za pomysłowość i kreatywność dla Pani Kamili Sieleckiej i klasy 6b. Dodatkowo przez cały tydzień na szkolnym korytarzu odbywały się aktywne przerwy, prowadzone przez grupę Pani Magdaleny Lesiak, które miały zachęcać uczniów do podejmowania aktywności, które nie zawsze muszą kojarzyć się z czymś nieprzyjemnym.
Mamy nadzieję, że zdrowe odżywianie wejdzie nam w krew, bo przecież chodzi o nasze zdrowie.

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Tydzień walki z otyłością, 10.0 out of 10 based on 3 ratings