Już w najbliższy poniedziaÅ‚ek 18 marca 2024 roku o godzinie 19:00 – 20:30 Fundacja Dbam o Mój ZasiÄ™g odbÄ™dzie siÄ™ webinar pt. DOBRE RELACJE JAKO FUNDAMENT ZDROWIA PSYCHICZNEGO.

Link do spotkania znajduje siÄ™ tutaj —>>>

Liczba miejsc ograniczona do 2000 osób. Webinar poprowadzi Karolina WysokiÅ„ska-Zakrzewska Psycholog, logopeda. Pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Gdyni oraz Katedry Psychologii GdaÅ„skiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje siÄ™ diagnozÄ… psychologicznÄ… dzieci i mÅ‚odzieży, psychoedukacjÄ… oraz profilaktykÄ… zdrowia psychicznego, prowadzÄ…c warsztaty dla dzieci i mÅ‚odzieży, szkolenia dla nauczycieli i specjalistów szkolnych oraz prelekcje dla rodziców. Realizatorka rekomendowanych programów profilaktycznych „Przyjaciele Zippiego”, „Trzy koÅ‚a”, „SzkoÅ‚a dla Rodziców i Wychowawców” oraz „Tutoring szkolny-program pedagogiki dialogu”.

Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Fundacja Dbam o Mój Zasięg serdecznie zaprasza rodziców oraz nauczycieli na bardzo ważne spotkanie., 10.0 out of 10 based on 1 rating