Kreatywna matematyka

Przez ostatnich kilka tygodni intensywnie Å‚Ä…czyliÅ›my wykorzystanie matematyki i plastyki w życiu codziennym, Na zajÄ™ciach unijnych ćwiczyliÅ›my przede wszystkim kreatywne podejÅ›cie do matematyki. wykonaliÅ›my od podstaw kartki Å›wiÄ…teczne, które trafiÅ‚y do naszych rodzin, znajomych, do ludzi wartoÅ›ciowych obdarowywanych z miÅ‚oÅ›ciÄ…. WykonaliÅ›my też bombki 3d , samodzielnie tworzÄ…c krajobraz zimowy, robiÄ…c wÅ‚asnÄ… pastÄ™ Å›niegowÄ…, domek oraz inne elementy. ZajÄ™cia nauczyÅ‚y nas innego podejÅ›cia do matematyki, ćwiczyÅ‚y kreatywność i integrowaÅ‚y uczniów a rezultaty naszych zajęć widać na zdjÄ™ciach. DziÄ™kujÄ™ wszystkim – dzieciakom za zaangażowanie w zajÄ™cia, rodzicom za pomoc w zakupie materiałów do zajęć. Do zobaczenia na zajÄ™ciach w nastÄ™pnym roku szkolnym.
Agata Sokołowska

Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Kreatywna matematyka, 10.0 out of 10 based on 1 rating