Zima w Gminie Halinów

Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa, że w tym roku po raz kolejny będę organizowała półkolonie zimowe. Poniżej krótka informacja o akcji.

Akcja „Zima w Gminie” dla dzieci klas I-IV SP odbÄ™dzie siÄ™ od 15.01.2024r. do 19.01.2024 r. w godz. 8.00 – 16.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie, ul. Okuniewska 115, 05-074 Halinów (dla dzieci z ZespoÅ‚u Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie, ZespoÅ‚u Szkolno-Przedszkolnego w Cisiu, ZespoÅ‚u Szkolno-Przedszkolnego w Brzezinach i SzkoÅ‚y Podstawowej w Chobocie)

Koszt udziaÅ‚u dziecka w półkolonii to: 16 zÅ‚ dziennie za obiad i podwieczorek oraz 60 zÅ‚ na dodatkowe atrakcje. CaÅ‚kowity koszt półkolonii wynosi 140 zÅ‚. Warunkiem uczestnictwa dziecka w akcji jest dostarczenie wypeÅ‚nionej karty zgÅ‚oszeniowej oraz uiszczenie opÅ‚aty do dnia 05.01.2024 r. do wychowawcy klasy lub organizatora. W programie półkolonii: gry i zabawy sportowe, zajÄ™cia plastyczno – techniczne, wycieczka, spotkanie z mistrzem szachowym. Dzieci zabierajÄ… ze sobÄ… wyposażony piórnik oraz kapcie.

Karty zgÅ‚oszeniowe rozdaÅ‚am wychowawcom po Å›wiÄ™tach. Rodzice/opiekunowie prawni odpowiadajÄ… za dowóz i powrót dziecka z domu do szkoÅ‚y oraz ze szkoÅ‚y do domu. ZgÅ‚oszenia przyjmujÄ™ również telefonicznie – 608-489-205
Iwona Napiórkowska

Karta kwalifikacyjna Zima w Gminie —>>>

Rating: 7.0/10 (2 votes cast)